• Tes 32 Dreamer jacht żaglowy

   Tes 32 w całej okazałości 🙂

  TES 32 DREAMER

  To luksusowy, wygodny oraz przestronny jacht przeznaczony dla bardziej wymagających żeglarzy. Posiada duży i wygodny kokpit z rozkładanym stolikiem, wyposażony jest w nowoczesny osprzęt, koło sterowe oraz wbudowany w 'studzienkę’ inna jednostka silnik YAMAHA 15KM ostatni YAMAHA 9,9 była już mocno ” spocona” , z rozrusznikiem elektr. manetką w kokpicie, ładowarką prądu i prostownikiem. Kajuta dziobowa zamykana, 2 kajuty rufowe, zamykane z bulajami otwieranymi cz pozwala dobrze wentylować te kabiny. Zabudowa stoczniowa – sklejka mahoń sapelli tej zimy 2015 odnowione wnętrze, poprzez wymianę wykładzin burtowych i położony nowy lakier, burty szpachlowane, potem szlifowane i polerowane, znowu wygląda jak nowy. Jacht wyposażony w czujnik gazu propan-butan z alarmem. Załoga max 9 osób, ster strumieniowy, bemini WC morskie i wiele innych.                                                                                                  Pomimo że jest ciężki i duży to pływa całkiem fajnie, może dlatego że został zbudowany ściśle według projektu, skipperzy którzy pływali moim jachtem Tes 32 „Black Magic” byli mile zaskoczeni. To świetny kompromis między wygodą nawet luksusem a właściwościami nautycznymi za sprawą Tomasza Siwika konstruktora.

   

  Dane techniczne jachtu żaglowego Tes 32

  • Długość kadłuba – 9.7m
  • Szerokość jachtu – 3m
  • Zanurzenie samego kadłuba – 0.43m
  • Zanurzenie z opuszczonym mieczem  – 1.65m
  • Wysokość stania w kabinie  – 1.9m
  • Powierzchnia żagli – 40m2
  • 9 koii
  • Miecz obrotowy
  • Dodatki – lodówka, ogrzewanie ,ster strumieniowy

  Pływałeś tym jachtem? Powiedz czy spełnił Twoje oczekiwania poprzez komentarz.

  Tes 32 to najchętniej czarterowanych jacht rodzinny. Główne walory Tesa to stateczność w trakcie pływania pod żaglami oraz łatwość manewrowania w ciasnych marinach ze względu na  zamontowany mocny ster strumieniowy. Tes 32 to jacht w którym wysokość „stania” w kabinie to prawie 2 metry co jest istotne szczególnie dla wysokich osób, które cały czas muszą uważać. Na moim Tesie, każdą linkę obsługuję się z kokpitu przez co sternik ma pełną kontrolę nad jachtem. Kabestany posiadają tzw. knagę zaciskową przez co kładzenie i stawianie masztu nie sprawia dużego problemu nawet dla jednej osoby.

6 komentarzyso far.

 1. Agnieszka Witer pisze:

  Pływałam tym jachtem. Potwierdzam to, że to jeden z najbardziej bezpiecznych jachtów na Mazurach. W tym konkretnym jachcie 3 dwuosobowe kabiny oznaczają luksusowe pływanie dla 6 osób. Polecam czarterowanie jachtów u Roberta.

 2. Andrzej pisze:

  Lodówka super chłodzi ( opcja gaz/prąd ). Ogrzewanie w kilka chwil nagrzało cały jacht. Ster strumieniowy w trakcie manewrowania użyłem tylko po to żeby sprawdzić czy działa 🙂 Jacht sprawny i zadbany. Obsługa Radio ma wejście USB ale mini warto wziąć se sobą kabelek :). Spędziliśmy tylko 3 noce na tej łódce ale numer do Roberta zapisałem bo na pewno się przyda 🙂 Tes to znakomity rodzinny jacht.

 3. Paweł pisze:

  Kolejny raz wybrałem ten model jachtu. Black Magic to najlepiej przygotowany i wyposażony Tes 32 , który miałem szansę prowadzić. Komplet map z oznaczonymi ręcznie kamieniami i mieliznami (oprócz tych wydrukowanych na mapie) miło mnie zaskoczył. Wszystkim żeglarzom Polecam jachty Roberta! Pozdrowienia z Bydgoszczy.

 4. Kinga pisze:

  Bardzo zadbany Tes. Boże Ciało udane, pogoda 30 stopni! Znalazłam ten jacht w znanym serwisie, a zamówiłam tutaj. Z automatu dostałam przyjazną zniżkę :))))

  Polecam czarter w tej firmie, jachty zadbane i miła obsługa.

 5. Jacek Świeczynski pisze:

  Witam !
  Zegluję na WJM często na TES 32. Wybieram jednak zawsze te jachty, które mają bimini i szprycbudę oraz połączenie na zamek obu elementów dodatkową płachtą. Daje to dobrą osłonę od deszczu, a także od silnego słonca.
  Jest to bardzo ważne i mocno się dziwię że ktoś przywiązuje wagę do jakichś kabelków, a nie do tych osłon.
  Panowie armatorzy, właściciele weżcie sobie to pod uwagę jeżeli chcecie mieć rzeczywiście dobrze wyposażony jacht wyższej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *