Jachty motorowe

Jachty motorowe zaczynają dominować na Mazurach.

jachty motorowe

Courier 970 ” Black Baron

Jachty motorowe zaczynają dominować szlaki mazurskie, zresztą nie tylko mazurskie jest ich coraz więcej, powoli wypierają z marin te żaglowe, zresztą to trendy ogólnoświatowe. Natomiast najładniejszym z nich na Mazurach wydaje się być właśnie Courier 970. Zbudowałem tę spacerówkę w 2012 r. To super jacht motorowy ze wszystkimi potrzebnymi urządzeniami do miłej, bezpiecznej i bardzo wygodnej żeglugi, choć pomieści osiem osób dedykowany dla maksymalnie sześciu. Atutami jachtu są: nie tuzinkowy wygląd, piękny pokład słoneczny własna (plaża) czyli pokład słoneczny i jak cały pokład wyłożony egzotycznym drewnem Teck-owym dla pań które tak kochają brąz, sztywny dach nad kokpitem, łatwość manewrowania a ponad to elektronika jak chart ploter z elektroniczną mapą Mazur ułatwiają orientację, niskie spalanie (do 2 l. na godzinę!), no i to że jest ładny. Dla chcących pływać tym jachtem bez patentu oferujemy krótkie szkolenie z manewrowania.


 

Oczywiście Z mazurskich jachtów motorowych są z bardziej rozbudowanym socjalem, pomieszczą więcej osób w bardziej ergonomiczniejszym wnętrzu,  natomiast Courier 970 urzeka swym urokiem, stylizacją cieszy oko, a jak pływa przekonaj się sam.

 Więcej informacji o Courierze znajdziesz tutaj.

 

 


Bayliner 645 łódź motorowa

Bayliner 645 „ Marlin”


 

Jachty motorowe różnią się na przykład wielkością albo wyposażeniem, ta łódź przeznaczona na krótkie wypady na ryby lub rekreacyjne pływanie z małą kabinką i spankiem dla dwojga a podczas dziennego pływania łódka może zabrać sześć osób, napędza ją świetny silnik Yamaha 25HP.

Na łodzi wiele udogodnień dla wędkarzy jak napowietrzany sadzyk czy holdery na wędki. nad fotelami sternika i pasażera stawiane bemini. Świetna elektronika jak chart ploter z elektroniczną mapą Mazur oczywiście, czy kolorowa echosonda wędkarska w trzech wymiarach z charakterystyką dna dopełniają reszty.


 

Jachty motorowe posiadające rejestrację łodzi wędkarskiej są legalną jednostką z których i tylko z tych można wędkować.

Dostępna bez uprawnień  nawet na kilka godzin.

 Więcej informacji o Baylinerze znajdziesz tutaj.